Video karte 1024MB nVidia NVS 315 PCI-E DDR3 64bit DVI PNY Electronics VCNVS315DVI-PB

1024MB 1GB 2xDVI 315 64 64bit ATX Bit DMS-59 DSM59 DVI DVI-I Dual GB GDDR3 IN LP NVIDIA NVS PCI-E PNY Quadro VG VGA X16 adapter aktiv for to und
Pasūtījuma kods: 121115
Cena ar PVN: € 141.73
Pasūtījuma izpildes laiks:
ceturtdien 30. janvārī

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu ceturtdien 30. janvārī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā rīt 22. janvārī līdz 17.00.

 
Preču grupa: Video kartes
Ražotājs: PNY Electronics
Preču sērija: nVidia
Preces kods: VCNVS315DVI-PB
Ražotāja garantija:
36 mēneši
Ražotāja saite: http://www3.pny.com/

Parametri

Pieslēguma veids: PCI Express x16
Ligzdas tips ar kuru video karte tiek savienota ar sistēmplāksni. Jāsakrīt pilnībā plāksnei ar videokarti. Pat vismazākās atšķirības interfeisā var neļaut videokartei darboties.
Mikroshēmu ražotājs: nVidia
Daži videokaršu razotaji veido atpazīstamas precu zīmes (zīmolus, trademark) saviem izsrtrādājumiem.
Mikroshēmu komplekts: NVS 315
Nosaka visus galvenos video kartes parametrus. Bieži tiek pieminēts speciālajā tehniskajā literatūrā. Ja nepieciešams video konkrētam pielietojumam, tad mikroshēmu komplekts var būt pieminēts šī pielietojuma tehniskajās prasībās.
Atmiņa
Atmiņas daudzums: 1024 MB
Vispārīgi jo vairāk jo labāk. Atmiņa dod iespēju veidot lielākas izšķirtspējas attēlu un glabāt vairāk ātri pieejamu tekstūru un algoritmu. Nav nepieciešams nodrošināt lielāku izšķirtspēju nekā atbalsta monitors vai televizors.
Atmiņas kopne: DDR3
Atmiņas pieejas algortims ietekmē tās ātrdarbību lielu apjomu pārsūtīšnas gadījumā. Videoatmiņas paaudzes tiek numurētas. Diemžēl katra nākamā paaudze var nedod pietiekami ievērojamu ātrdarbības pieaugumu.
Atmiņas platums: 64 bit
Atmiņas ātrdarbību ietekmē ne tikai tās frekvence, bet arī vienlaicīgas piekļuves bitu skaits - jo vairāk jo ātrāk. Palielinot piekļuves bitu skaitu būtiski sarežģās video kartes ražošanas process.
Attēls
Max izmēri: 2560 x 1600
Pati lielākā ekrāna izšķirtspēja kuru var nodrošināt ar šo videokarti. Katra video karte uztur vairākas papildus ekrāna rezolūcijas.
Izejas
DVI izeju skaits: 1 gab.
Ciparu video izeja (Digital Visual Interface). Vislabākā kvalitāte, bez lieka analogā signāla pārveidošanas trokšņa. Ierobežota maksimālā frekveņšu josla.
Dual DVI atbalsts:
Nodrošina WQXGA 2560 × 1600 izšķirtspēju pie 60 Hz atjaunošanas, citādi tikai WUXGA 1920 × 1200
S-Video uz HDTV pāreja:
Dažiem televizoriem bez parastās s-video ieejas ir pieejams arī uzlabots jaunāks signāla ieejas variants HDTV (High Definition Television). Parasti realizēts kā pāreja no S-video uz HDTV
DVI uz VGA pāreja:
Pašlaik ir zināmi vairāki DVI (Digital Visual Interface) varianti - DVI-A,DVI-D,DVI-I. No kuriem DVI-A un DVI-I atļauj ar specialas pāreejas palīdzību pieslēgt monitoru ar VGA (D-sub) ieeju.
DVI uz HDMI pāreja:
Iespēja ar speciālas pārejas palīdzību pieslēgt kādu sadzīves tehnikas iekārtu TV vai DVD atskaņotāju. Dažreiz ietver sevī arī skaņas signālu.
DMS-59 uz DVI pāreja:
Nodrošina divu DVI monitoru pieslēgšanu pie vienas DMS-59 izejas. Tiek lietots vairāku monitoru video kartēs.
HDMI uz DVI pāreja:
Mini HDMI uz HDMI pāreja:
Mini DisplayPort uz DVI pāreja:
Mini DisplayPort uz HDMI pāreja:
Mini DisplayPort uz DisplayPort pāreja:
Barošana
Papildus barošana:
Ja video kartes jaudas patēriņš pārsniedz ligzdai paredzētos lielumus tad video kartei nepieciešama papildus barošana. Dažu video karšu parsības pēc jaudas ir tik būtisks, ka nepieciešams rūpīgi sekot vai kopējā barošanas bloka jauda ir pietiekama.
6-pin konektors:
Papildus barošanas ligzdas izpildījums videokartei.
8-pin konektors:
Videokartes papildus barošanas ligzdas izpildījums.
Dzesēšanas tips: Ventilātors
Atkarībā no patērētās jaudas ražotaji pielāgo video procesora dzesēšanas sistēmu.
Standarti
DirectX versija: 11.0
Microsoft grafiskā spēļu atbalsta bibliotēka. Nav atkarīga no programmēšanas valodas. Darbojas Widows vidē. Ja spēle izmanto DirectX, tad tās presībās ir norādīta nepieciešamā versija. Versijas ir atpakaļsavietojamas.
HDCP:
Protokols HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) paredzēts video materiālu aizsardzībai pret nelegālu kopēšanu. Video kartes gadījumā nodrošina aizsargāta materiāla atšifrēšanu tieši pirms parādīšanas klientam.
PCI Express: 2.0

Piedāvajam speciālista palīdzību

MA Datori pakalpojums - videokartes uzstādīšana vai nomaiņa Pakalpojums ietver videokartes nomaiņu vai uzstādīšanu klienta datorā, kā arī iekārtas atbalstošo programmu (draiveru) instalāciju (kādai no Windows operētājsistēmām, ja tāda uz datora ir uzstādīta) ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar video kartiCena: € 19.50
MA Datori pakalpojums - aparatūras audits Aparatūras audits ietver datora vai datorkomplekta (sistēmbloks, monitors, ievadiekārtas, drukas iekārta) izpēti ar mērķi noskaidrot vai aparatūra funkcionāli atbilst veicamajiem darbiem (veicamos dar ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar video kartiCena: € 15.00