Sistēmplate s775 Intel 865G ICH5 mATX ASRock 775I65G R3.0

775i65G 865G ASRock Chann DDR3 Dual DualDDR-400 I865G ICH5 LGA775 MATX R3.0 S775 SATA SATA1 mATX
Pasūtījuma kods: 105025
Cena ar PVN: € 62.65
Pasūtījuma izpildes laiks:
Prece nav pieejama

Preci nav iespējams pasūtīt.
Nevienam piegādātājam jau 2 nedēļas prece nav pieejama.

Ja prece nav pieejama ilgstoši, iespējams, tā nebūs pieejama arī turpmāk.

Visas ASRock sistēmplates  (12)
Jautājums par ASRock sistēmplati?
 
Preču grupa: Sistēmplates
Ražotājs: ASRock
Preces kods: 775I65G R3.0
Ražotāja garantija:
24 mēneši
Ražotāja saite: http://www.asrock.com/

Parametri

Procesora ligzda: 775
Katra sistēmas plāksne (motherboard) ir paredzēta konkrētam procesoram (cpu). Nepieciešamā procesora tipu visvienkāršak raksturot ar tā spraudņa tipu (socket).
Mikroshēmu komplekts: Intel 865G
Pati galvenā jebkuras sistēmplates detaļa (vai vairākas detaļas) ir mikroshēmu komplekts, kurš nosaka visu galveno plāksnes īpašību kopumu.
Izmēra standarts: Micro ATX
Dažādas plāksnes domātas dažāda izmēra korpusiem un tiek grupētas pēc izmēras standartiem (form factors) no kuriem pazīstamākie ir ATX, Micro ATX, ITX un citi.
Procesors
Procesoru tipi: Celeron D, Pentium 4, Pentium D, Core 2 Duo
Plāksnei paredzētā procesora paaudzes tirdzniecības nosaukumi. Lai noteiktu vai dotajai plāksnei der konkrēts procesors papildus jāizmanto vēl savietojamības informācija.
Atmiņa
Atmiņas vietas: 2 gab.
Sitēmplaksnē var ielikt tikai zināmu atmiņas (RAM) moduļu skaitu. Bieži svarīgas ir arī pieļaujamās moduļu kombinācijas un pieļaujamo atmiņas moduļu ietilpība.
Atmiņas kopne: DDR-400
Atmiņas moduļus biežāk atšķir pēc to daļēji standartizēta tipa nekā pēc citiem parametriem. Tipa nosaukumā ietilpst pieejas organizācija un pieļaujamā lielākā frekvence.
Max atmiņa: 2 GB
Sistēmplaksnes mikroshēmu komplekts pieļauj tikai ierobežotu maksimālās atmiņas daudzumu. Pat ja iespējams fiziski ielikt vairāk atmiņas moduļu, sistēmai būs pieejams norādītais maksimālais atmiņas daudzums.
Porti
VGA izeju skaits: 1 gab.
Analogā video izeja lai savienotu datoru ar monitoru. Nodrošina ļoti plasu savietojamību ar ļoti atšķirīgiem monitoriem dažādos video režīmos. Pieslēdzot ciparu monitoriem nenodrosina pašu augstāko kvalitāti.
USB 2.0: 6 gab.
RS-232 (virknes) skaits: 1 gab.
Iespēja pieslēgt ārējās iekārtas. Pašlaik mājas datoros maz lietots pieslēguma veids. Bieži tiek lietots lai pieslēgtu zinātniski pētniciskās vai medicīniskās iekārtas.
IEEE 1284 (paralēlais) skaits: 1 gab.
Vēsturiski iespēja pieslēgt drukas iekārtas (printer). Pašlaik ar vien vairak tiek aizvietos ar USB pieslēgumiem.
Iekārtas
Iebūvēta skaņas tips: C-Media 9761A
Jaunāko mikroshēmu komplektos parasti ir iebūvēts skaņas atbalsts. Visbiežāk tas ir pietiekams gan biroja gan mājas vajadzībām. Taču ja dators paredzēts padziļinātai skaņas vai vido apstrādei, iespējasm, ir nepieciešams kāds papildus specializēts skaņas izvada un ievada risinājums.
Iebūvētā video tips: Intel Extreme Graphics 2
Mikroshēmu komplektā iebūvētā video parasti tiek atšķirti pēc tā nosaukuma. Daži no šiem iebūvētiem video ir ārējo jaudīgo video vienkāršāka versija, daži orģināla izstrāde. Parasti ar iebūvēta video jaudu pilnībā pietiek sistemas darbībai, bet būtiski nepietiek jaunāko spēļu pilnērtīgai izmantošanai.
Iebūvēts tīkla tips: Realtek 8101L
Mūsdienu sistēmplākšņu mikroshēmu komplekti satur kādu vai vairakus iebūvēta tīkla risinājumus. Var atšķirties pieejamais tīkla ātrums.
Ligzdas
PCI ligzdas: 3 gab.
Ļoti plaši pielietots daž ne dažādu papildus pieslēguma iekārtu pievienošanas veids. Mūsdienu izpartatnē nav ļoti ātrs. Vēsturiski ir dažas nesavietojamas versijas.
AGP ligzda: 1 gab.
Zināmu laiku eksistējis video karsi pieslēgšanas standarts. Vēsturiski vairākas versijas.
Pieslēgumi
SATA pieslēgumi: 2 gab.
Standarta cietos diskus lieto izmantojot SATA pieslēgumu. Jo vairāk pieejamu SATA pieslēgumu jo vairak cietos diskus ir iespējams pieslēgt. Parasti gan vairāk par pieslēgumu skaitu plāksnei disku skaitu ierobežo vietu skaits datoru korpusā.
IDE pieslēgumi: 2 gab.
Vecāka parauga cietos diskus un optiskās iekārtas mēdz pieslēgt izmantojot paralēlo interfeisu. Ieviešoties SATA nosaukuma to nosaukums mainījās uz Parallel ATA.
FDD pieslēgums: 1 gab.
Vēl joprojām ir daudz gadījumu, kad nepieciešams datorā pieslēgt un izmantot diskešu iekārtas (Floppy disk). No mūsdienu viedokļa raugoties ļoti maza ietilpība un katastrofāli zema ātrdarbība.