Video karte 2048MB AMD Radeon R5 230 PCI-E DDR3 64bit VGA DVI HDMI Sapphire 11233-02-20G

11233-02-20G 2048MB 230 2GB 64 64bit Bit DDR3 DVI DVI-D GDDR3 HDMI IN Lite PCI-E PCIE16 R5 Radeon Retail SAPPHIRE SML Sapphire VGA passiv
Pasūtījuma kods: 128651
Cena ar PVN: € 53.61
Pasūtījuma izpildes laiks:
šodien 22. oktobrī

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu šodien 22. oktobrī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā šodien līdz 9.00.

Pieejama arī steidzama pasūtījuma izpilde.
Lai preci saņemtu šodien 22. oktobrī pēc 17.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā šodien līdz 13.00. Piemaksa par steidzamību € 8.90.

 
Preču grupa: Video kartes
Ražotājs: Sapphire
Preču sērija: AMD
Preces kods: 11233-02-20G
Ražotāja garantija:
24 mēneši
Ražotāja saite: http://www.sapphiretech.com/

Parametri

Pieslēguma veids: PCI Express x16
Ligzdas tips ar kuru video karte tiek savienota ar sistēmplāksni. Jāsakrīt pilnībā plāksnei ar videokarti. Pat vismazākās atšķirības interfeisā var neļaut videokartei darboties.
Mikroshēmu ražotājs: AMD
Daži videokaršu razotaji veido atpazīstamas precu zīmes (zīmolus, trademark) saviem izsrtrādājumiem.
Mikroshēmu komplekts: AMD Radeon R5 230
Nosaka visus galvenos video kartes parametrus. Bieži tiek pieminēts speciālajā tehniskajā literatūrā. Ja nepieciešams video konkrētam pielietojumam, tad mikroshēmu komplekts var būt pieminēts šī pielietojuma tehniskajās prasībās.
Mikroshēmas frekvence: 625 MHz
Lai arī ļoti neprecīzi, bet tomēr video mikroshēmu frekvence raksturo tās ātrdarbību. Taču mainoties tehnologijai un video veidošanas algoritmiem var gadīties arī ka zemākas frekvences video ir ātrāks nekā augstākas frekvences.
Atmiņa
Atmiņas daudzums: 2048 MB
Vispārīgi jo vairāk jo labāk. Atmiņa dod iespēju veidot lielākas izšķirtspējas attēlu un glabāt vairāk ātri pieejamu tekstūru un algoritmu. Nav nepieciešams nodrošināt lielāku izšķirtspēju nekā atbalsta monitors vai televizors.
Atmiņas kopne: DDR3
Atmiņas pieejas algortims ietekmē tās ātrdarbību lielu apjomu pārsūtīšnas gadījumā. Videoatmiņas paaudzes tiek numurētas. Diemžēl katra nākamā paaudze var nedod pietiekami ievērojamu ātrdarbības pieaugumu.
Atmiņas platums: 64 bit
Atmiņas ātrdarbību ietekmē ne tikai tās frekvence, bet arī vienlaicīgas piekļuves bitu skaits - jo vairāk jo ātrāk. Palielinot piekļuves bitu skaitu būtiski sarežģās video kartes ražošanas process.
Atmiņas frekvence: 1334 MHz
Vienas paaudzes atmiņas moduļu ātrdarbību var salīdzināt izmantojot to taktēšanas frekvenci. Jo augstāka frekvence jo vairāk datu vienā laika momentā video karte var pārsūtīt no atmiņas uz video preocesoru vai no centrālā procesora uz video atmiņu.
Attēls
Max izmēri: 2560 x 1600
Pati lielākā ekrāna izšķirtspēja kuru var nodrošināt ar šo videokarti. Katra video karte uztur vairākas papildus ekrāna rezolūcijas.
Izejas
VGA izeju skaits: 1 gab.
Analogā video izeja. Pazīstams arī kā D-sub konektors. Savietojama ar ievērojamu skaitu dažādu monitoru. Nodrošina dažādu kombināciju video rezolūcijas un atjaunošanas frekvences.
DVI izeju skaits: 1 gab.
Ciparu video izeja (Digital Visual Interface). Vislabākā kvalitāte, bez lieka analogā signāla pārveidošanas trokšņa. Ierobežota maksimālā frekveņšu josla.
HDMI izeju skaits: 1 gab.
Ciparu video izeja. Savietojama ar dažādu sadzīves tehniku - televīzoriem un dvd atskaņotājiem. Iespējams nosūtīt video un audio signālu izmantojot vienu vadu. Kompakts dizains.
Dual DVI atbalsts:
Nodrošina WQXGA 2560 × 1600 izšķirtspēju pie 60 Hz atjaunošanas, citādi tikai WUXGA 1920 × 1200
S-Video uz HDTV pāreja:
Dažiem televizoriem bez parastās s-video ieejas ir pieejams arī uzlabots jaunāks signāla ieejas variants HDTV (High Definition Television). Parasti realizēts kā pāreja no S-video uz HDTV
DVI uz VGA pāreja:
Pašlaik ir zināmi vairāki DVI (Digital Visual Interface) varianti - DVI-A,DVI-D,DVI-I. No kuriem DVI-A un DVI-I atļauj ar specialas pāreejas palīdzību pieslēgt monitoru ar VGA (D-sub) ieeju.
DVI uz HDMI pāreja:
Iespēja ar speciālas pārejas palīdzību pieslēgt kādu sadzīves tehnikas iekārtu TV vai DVD atskaņotāju. Dažreiz ietver sevī arī skaņas signālu.
DMS-59 uz DVI pāreja:
Nodrošina divu DVI monitoru pieslēgšanu pie vienas DMS-59 izejas. Tiek lietots vairāku monitoru video kartēs.
HDMI uz DVI pāreja:
Mini HDMI uz HDMI pāreja:
Mini DisplayPort uz DVI pāreja:
Mini DisplayPort uz HDMI pāreja:
Mini DisplayPort uz DisplayPort pāreja:
Barošana
Papildus barošana:
Ja video kartes jaudas patēriņš pārsniedz ligzdai paredzētos lielumus tad video kartei nepieciešama papildus barošana. Dažu video karšu parsības pēc jaudas ir tik būtisks, ka nepieciešams rūpīgi sekot vai kopējā barošanas bloka jauda ir pietiekama.
6-pin konektors:
Papildus barošanas ligzdas izpildījums videokartei.
8-pin konektors:
Videokartes papildus barošanas ligzdas izpildījums.
Dzesēšanas tips: Bez ventilātora
Atkarībā no patērētās jaudas ražotaji pielāgo video procesora dzesēšanas sistēmu.
Standarti
DirectX versija: 11.2
Microsoft grafiskā spēļu atbalsta bibliotēka. Nav atkarīga no programmēšanas valodas. Darbojas Widows vidē. Ja spēle izmanto DirectX, tad tās presībās ir norādīta nepieciešamā versija. Versijas ir atpakaļsavietojamas.
HDCP:
Protokols HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection) paredzēts video materiālu aizsardzībai pret nelegālu kopēšanu. Video kartes gadījumā nodrošina aizsargāta materiāla atšifrēšanu tieši pirms parādīšanas klientam.
PCI Express: 3.0

Piedāvajam speciālista palīdzību

MA Datori pakalpojums - videokartes uzstādīšana vai nomaiņa Pakalpojums ietver videokartes nomaiņu vai uzstādīšanu klienta datorā, kā arī iekārtas atbalstošo programmu (draiveru) instalāciju (kādai no Windows operētājsistēmām, ja tāda uz datora ir uzstādīta) ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar video kartiCena: € 19.50
MA Datori pakalpojums - aparatūras audits Aparatūras audits ietver datora vai datorkomplekta (sistēmbloks, monitors, ievadiekārtas, drukas iekārta) izpēti ar mērķi noskaidrot vai aparatūra funkcionāli atbilst veicamajiem darbiem (veicamos dar ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar video kartiCena: € 15.00