Kabelis ST - SC 1m M-Cab 7000821

125 2M 50 DUPLEX JUMPER LSZH LWL OM2 ORANGE SC ST
Pasūtījuma kods: 75382
Cena ar PVN: € 13.35
Pasūtījuma izpildes laiks:
ceturtdien 1. novembrī

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu ceturtdien 1. novembrī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā trešdien 24. oktobrī līdz 17.00.

Pieejama arī steidzama pasūtījuma izpilde.
Lai preci saņemtu pirmdien 22. oktobrī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā šodien līdz 17.00. Piemaksa par steidzamību € 40.69.

 
Preču grupa: Optiskie kabeļi
Ražotājs: M-Cab
Preces kods: 7000821
Ražotāja garantija:
24 mēneši
Ražotāja saite: http://www.mcab.de/

Parametri

Kabeļa garums: 1 m
Pirmais konektors: ST
Otrais konektors: SC
Diametrs: 50/125 µm
Tips: Multi Mode