Korpuss Mini ITX Black Chieftec IX-03B

BLACK COMPACT Case Chieftec Compact ITX IX-03B IX-03B-OP Mini Mini-ITX No PC PSU
Pasūtījuma kods: 132246
Cena ar PVN: € 28.74
Pasūtījuma izpildes laiks:
piektdien 19. oktobrī

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu piektdien 19. oktobrī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā parīt 17. oktobrī līdz 14.00.

Pieejama arī steidzama pasūtījuma izpilde.
Lai preci saņemtu ceturtdien 18. oktobrī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā rīt 16. oktobrī līdz 14.00. Piemaksa par steidzamību € 9.48.

 
Preču grupa: Korpusi
Ražotājs: Chieftec
Preču sērija: IX-03B
Preces kods: IX-03B
Ražotāja garantija:
24 mēneši
Ražotāja saite: http://www.chieftec.eu/

Parametri

Korpusa tips: mini ITX
Datora korpusa (case vai enclosure) paveids raksturo izmēru, barošanas veidu un paredzēto novietojumu. Piemēram micro vai midi norāda uz izmēru, bet vārds atx - paredzētā barošanas bloka veidu.
Korpusa krāsa: melna
Vizuāli nozīmīga ir datorkorpusa (case vai enclosure) īpašība krāsa. Klasiski melns vai balts (dažreiz sudraba) pieejams dažādās kombinācijās. Jāpieskaņo mājas vai biroja iekārtojumam.
Modeļa nosaukums: IX-03B
Dažu ražotāju (parasti atzītu un zināmu) korpusi vairāk ir pazīstami pēc to mārketinga nosaukumuma nevis koda.
Iekārtu montāža
3.5" iekšējas vietas: 1 gab.
Korpusam (case vai enclosure) ir paredzēts ierobežots iekšējo vietu (drive bay) skaits. Iekšējās vietas tiek simboliski apzīmēts ar tās paredzēto platumu collās. 3.5" collu iekšējās vietas ir paredzētas cieto disku (HDD) ievietošanai.
5.25" ārējās vietas: 1 gab.
Datorkorpusiem (pc case vai enclosure) ir paredzētas ārējās vietas lielajām iekārtām (drive bay). Šīs vietas tiek simboliski apzīmēts ar tās paredzēto platumu collās. 5.25" collu ārējās vietas izmanto optisko iekārtu (CD-ROM, CD-RW, DVD, DVD-RW) un vēl dažu iekārtu ievietošanai.
2.5" iekšējas vietas: 3 gab.
Izmēri
Platums: 197 mm
Platums skatoties uz korpusu no priekšas.
Augstums: 63 mm
Korpusa augstums skatoties uz korpusu no priekšas.
Dziļums: 220 mm
Datorkorpusa dziļums skatoties uz to no priekšas.
Svars: 1,5 kg.
Tukša korpusa neto svars, bez iepakojuma. Ieskrūvējot korpusā visas pārējās datora detaļas korpusa kopējais svars pieaug.

Piedāvajam speciālista palīdzību

MA Datori pakalpojums - datora korpusa maiņa Ja jums ir apnicis vecais datora izskats, varat, neizdodot lielus līdzekļus, iegūt pilnīgi jaunu datora izskatu vienkārši nomainot korpusu ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar korpusuCena: € 25.00
MA Datori pakalpojums - aparatūras audits Aparatūras audits ietver datora vai datorkomplekta (sistēmbloks, monitors, ievadiekārtas, drukas iekārta) izpēti ar mērķi noskaidrot vai aparatūra funkcionāli atbilst veicamajiem darbiem (veicamos dar ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar korpusuCena: € 15.00