Video karte 2048MB nVidia GeForce GT 1030 PCE-E DDR5 DVI HDMI Gigabyte GV-N1030D5-2GL

1030 1227MHZ 1257 2GB 3.0 6008 Active Cooling DVI DVI-D Express GB GBT GDDR5 GF GIGABYTE GT GT1030 GV-N1030D5-2GL GeForce Gigabyte HDMI IN LP MHz Memory NVIDIA PCI PCIE16 PCIE3 Processor VGA clock frequency ports quantity speed
Pasūtījuma kods: 138164
Cena ar PVN: € 90.21
Pasūtījuma izpildes laiks:
rīt 22. janvārī

Prece jāpasūta no piegādātāja.
Lai preci saņemtu rīt 22. janvārī pēc 16.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā rīt 22. janvārī līdz 9.00.

Pieejama arī steidzama pasūtījuma izpilde.
Lai preci saņemtu rīt 22. janvārī pēc 17.00, pasūtījums ir jāveic ne vēlāk kā rīt 22. janvārī līdz 13.00. Piemaksa par steidzamību € 8.90.

 
Preču grupa: Video kartes
Ražotājs: Gigabyte
Preču sērija: nVidia
Preces kods: GV-N1030D5-2GL
Ražotāja garantija:
36 mēneši
Ražotāja saite: www.gigabyte.com/

Parametri

Pieslēguma veids: PCI Express x16
Ligzdas tips ar kuru video karte tiek savienota ar sistēmplāksni. Jāsakrīt pilnībā plāksnei ar videokarti. Pat vismazākās atšķirības interfeisā var neļaut videokartei darboties.
Mikroshēmu ražotājs: nVidia
Daži videokaršu razotaji veido atpazīstamas precu zīmes (zīmolus, trademark) saviem izsrtrādājumiem.
Mikroshēmu komplekts: GeForce GT 1030
Nosaka visus galvenos video kartes parametrus. Bieži tiek pieminēts speciālajā tehniskajā literatūrā. Ja nepieciešams video konkrētam pielietojumam, tad mikroshēmu komplekts var būt pieminēts šī pielietojuma tehniskajās prasībās.
Atmiņa
Atmiņas daudzums: 2048 MB
Vispārīgi jo vairāk jo labāk. Atmiņa dod iespēju veidot lielākas izšķirtspējas attēlu un glabāt vairāk ātri pieejamu tekstūru un algoritmu. Nav nepieciešams nodrošināt lielāku izšķirtspēju nekā atbalsta monitors vai televizors.
Atmiņas kopne: DDR5
Atmiņas pieejas algortims ietekmē tās ātrdarbību lielu apjomu pārsūtīšnas gadījumā. Videoatmiņas paaudzes tiek numurētas. Diemžēl katra nākamā paaudze var nedod pietiekami ievērojamu ātrdarbības pieaugumu.
Izejas
DVI izeju skaits: 1 gab.
Ciparu video izeja (Digital Visual Interface). Vislabākā kvalitāte, bez lieka analogā signāla pārveidošanas trokšņa. Ierobežota maksimālā frekveņšu josla.
HDMI izeju skaits: 1 gab.
Ciparu video izeja. Savietojama ar dažādu sadzīves tehniku - televīzoriem un dvd atskaņotājiem. Iespējams nosūtīt video un audio signālu izmantojot vienu vadu. Kompakts dizains.

Piedāvajam speciālista palīdzību

MA Datori pakalpojums - videokartes uzstādīšana vai nomaiņa Pakalpojums ietver videokartes nomaiņu vai uzstādīšanu klienta datorā, kā arī iekārtas atbalstošo programmu (draiveru) instalāciju (kādai no Windows operētājsistēmām, ja tāda uz datora ir uzstādīta) ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar video kartiCena: € 19.50
MA Datori pakalpojums - aparatūras audits Aparatūras audits ietver datora vai datorkomplekta (sistēmbloks, monitors, ievadiekārtas, drukas iekārta) izpēti ar mērķi noskaidrot vai aparatūra funkcionāli atbilst veicamajiem darbiem (veicamos dar ... ielikt grozā ielikt grozā kopā ar video kartiCena: € 15.00