Pasūtījuma izpildes laiks

MA-1 Datori preču katalogā Jūs varat atrast ļoti lielu skaitu dažādu informācijas tehnoloģiju (IT) preču, taču tās var būt pieejamas atšķirīgos laikos. Pircēju ērtībai pie katras preces ir uzrādīts plānotais pasūtījuma izpildes laiks.

UZMANĪBU! Plānotie pasūtījuma izpildes laiki mainās atkarībā no nedēļas dienas un pašreizējā pulksteņlaika.

Pasūtījuma izpildes laiks apraksta iespēju preci piegādāt līdz MA-1 Datori birojam. Ja prece jāpiegādā līdz klienta norādītajai adresei, jārēķinās ar papildus darba dienu.

Preču saraksts

Preču sarakstā pie katras preces ir informācija par aptuvenu piegādes laiku (piemēram, šodien, rīt, parīt, pirmdien, nākamnedēļ, pēc nedēļas). Šī informācija palīdzēs ātri orientēties aptuvenajos piegādes laikos lai apskatītu tikai tās preces, kuras pieejamas pircējam pieņemamā laikā.

Lai aplūkotu TIKAI tās preces, kuras pieejamas īsākā (jums pieņemamā) laikā, varat lietot atlases rīku, kas izvietots tieši virs preču saraksta.

Preces apraksts

Atverot konkrētas preces aprakstu, pircējs var atrast arī precīzu plānoto pasūtījuma izpildes laiku. Plānotais laiks tiek aprēķināts brīdī, kad pircējs lapu atver un tas var mainīties ik pēc 20 minūtēm.

Ja pircējam prece ir nepieciešama ātrāk par norādīto plānoto piegādes laiku, iespējams izvēlēties eksprespiegādi. Eksprespiegādes plānotais laiks un papildus izmaksas arī ir norādītas pie preces plānotā pasūtījuma izpildes laika.

Gadījumos, kad kādai precei nav pieejama ticama tiešsaistes informācija no piegādātāja vai arī prece ir speciāli jāražo pēc pasūtījuma, plānotais piegādes laiks ir jāprecizē pie MA-1 Datori tirdzniecības personāla.

Gadījumos, kad preces pieejamība tiek gaidīta kādā no piegādātāju noliktavām, pie preces tiek uzrādīts datums pēc kura precei jābūt pasūtāmai. Precīzāks piegādes laiks jāsaskaņo pēc minētā datuma.

Ja prece nav pieejama ne pie viena no piegādātājiem, pie preces būs atzīme, ka tā nav pieejama un norādīts laiks, cik ilgi prece jau vairs nav bijusi nevienam no piegādātājiem.

Precēm, kuras nav un noteikti vairs nebūs pieejamas, pasūtījuma izpildes laika vietā ir atbilstošā atzīme.

Precēm, kas pēc pircēja pasūtījuma ir speciāli jāpasūta no piegādātājiem (Latvijā vai ārpus tās), MA-1 Datori ir tiesīgi prasīt pilnīgu vai daļēju priekšapmaksu. Šādos gadījumos pasūtījums tiek uzskatīts par pieņemtu pēc priekšapmaksas saņemšanas MA-1 Datori norēķinu kontā vai iemaksas skaidrā naudā MA-1 Datori birojā.

Pēdējās izmaiņas: 04.12.2009