Kā meklēt veikala preces

MA-1 Datori interneta veikalā pircēju ērtībai ir paredzētas vairākas preču meklēšanas metodes. Iepazīstoties ar šo aprakstu jūs uzzināsit kā visātrāk atrast sev interesējošo preci.

Preču saraksta filtrēšana

Pircējam ir iespēja atlasīt preces pēc:

  • preču grupas;
  • ražotāja;
  • preces raksturlielumiem.

Preču atlase

Atlasīšana jāveic zemāk norādītajā secībā.

Preču klases izvēle

Vispirms lapas kreisajā malā ar peles klikšķi izvēlieties vajadzīgo preču klasi. Iekavās aiz klases nosaukuma ir norādīts konkrētajā klasē pieejamo preču skaits. Klasēs ir apkopotas pēc nozīmes līdzīgas preču grupas.

Ja neziniet kurā klasē atrodas jūs interesējošā preču grupa, vienkārši novietojiet peles kursoru uz klases nosaukuma un uz ekrāna parādīsies skaidrojums par to kādas preču grupas būs atrodamas šajā klasē.

Preču grupas izvēle

Pēc vajadzīgās klases izvēles tiks atvērts klasē esošo preču grupu saraksts. Iekavās aiz klases nosaukuma ir norādīts konkrētajā klasē pieejamo preču skaits. Paskaidrojumu par grupā esošajām precēm varat saņemt vienkārši novietojiet peles kursoru uz grupas nosaukuma.

Ražotāja izvēle

Pēc preču grupas izvēles tiks atvērts saraksts ar pieejamajiem ražotājiem. Iekavās aiz ražotāja nosaukuma ir norādīts katra ražotāja pieejamo preču skaits. Vispirms tiks parādīti pieci visplašāk pārstāvētie ražotāji. Ja ražotāju konkrētajā preču grupā būs vairāk par pieciem, zem pirmajiem ražotājiem būs saite "... vēl citi".

Klikšķinot uz šīs saites tiks atvērts visu grupā esošo ražotāju saraksts. Ja vēlaties apskatīt tikai konkrēta ražotāja preces, ar peles klikšķi izvēlieties vajadzīgo ražotāju. Ja konkrēts ražotājs nav svarīgs, varat pāriet pie nākamā soļa — preču atfiltrēšanas pēc raksturlielumiem konkrētu ražotāju neizvēloties.

Atlase pēc raksturlielumiem

Lielākajai daļai preču grupu ir pieejama iespēja atlasīt piemērotākās preces atbilstoši dažādiem raksturlielumiem. Pieejamie raksturlielumi ir atrodami lapas labajā malā. Aiz katra raksturlieluma nosaukuma ir iekavās norādīts dažādo vērtību skaits. Ar peles klikšķi varat izvēlēties vajadzīgo raksturlieluma vērtību.

Ja raksturlielumu vērtību skaits ir lielāks par piecām, vispirms tiek parādītas piecas, kurām atbilst visvairāk preču. Klikšķinot uz saites "... vēl citi" iespējams apskatīt visas pieejamās vērtības.

Ar peles klikšķi atzīmējiet jums nepieciešamās raksturlielumu vērtības. Vispirms izvēlieties svarīgākās. Preču saraksts tiks automātiski samazināts atbilstoši jūsu izvēlētajiem kritērijiem.

Preču meklēšana

Ja ir zināms precīzs preces nosaukums vai ražotāja kods, iespējams preces meklēt izmantojot preču meklēšanas robotu.

Meklēšana atlasītajās precēs

Ja esat izvēlējies konkrētu preču grupu, meklēšanu varat veikt tikai šajā grupā. Lai to izdarītu, pēc grupas (vai grupas un ražotāja) izvēles, ierakstiet meklējamo vārdu vai preces kodu lapas vidū esošajā meklēšanas laukā un noklikšķiniet peles kursoru uz pogas "Meklēt". Precīzākai preces atrašanai varat ievadīt arī vairākus vārdus atdalot tos ar atstarpēm.

Meklēšana visās precēs

Meklēšanas lauka labajā pusē ir iespēja ar peles klikšķi atzīmēt iespēju "Meklēt visos". Ja šī iespēja būs atzīmēta, meklēšana pēc ievadītajiem vārdiem tiks veikta visā veikala preču katalogā.