Pasūtīšanas kārtība

Preču izvēle katalogā

Vajadzīgās preces jūs varat atrast sadaļā "Datorveikals" (izvēlne lapas augšā).

Izmantojot atlasīšanas vai meklēšanas metodi kā aprakstīts lapā "Kā meklēt veikala preces" atrodiet vajadzīgās preces un ielieciet tās grozā lietojot ekrāna pogu "Ielikt grozā". Pēc šīs pogas lietošanas jums tiks parādīts groza saturs.

Ja vēlaties grozam pievienot vēl kādu preci, lietojiet ekrāna pogu "Turpināt iepirkšanos". Ja vēlaties pasūtīt grozā esošas preces, lietojiet ekrāna pogu "Noformēt pirkumu".

Ja vēlaties pasūtīt datoru ar speciāli jums pielāgotu konfigurāciju, jums jāiet uz sadaļu Datoru Arhitekts un jāseko norādījumiem par speciālās konfigurācijas izveidi. Ja neviena no Datoru Arhitektā piedāvātajām sagatavēm nav atbilstoša jūsu vēlmēm, nosūtiet pieprasījumu kādā no zemāk aprakstītajiem veidiem.

Katalogā neesošu preču pasūtīšana

MA-1 Datori jums var piedāvāt plašāko IT preču klāstu Latvijā. No mūsu piegādātājiem mums ir pieejamas vairāk kā 50 000 dažādas preces, taču interneta veikala katalogā ir iekļautas tikai biežāk pieprasītās. Ja jums ir nepieciešama kāda konkrēta prece, varat tās pieejamības informāciju pieprasīt MA-1 Datori tirdzniecības personālam izmantojot šādus sakaru kanālus:

  • E-pasts — veikals@datori.lv
  • Tālrunis — 6733 2683
  • Fakss — 6714 2951

Lai saņemtu atbildi uz pieprasījumu, tajā noteikti norādiet:

  • Jūsu kontaktinformāciju (vārds, uzvārds, e-pasts, tālrunis)
  • Pēc pieprasījuma saņemšanas MA-1 Datori tirdzniecības speciālists jums sagatavos un nosūtīs piedāvājumu vai informēs par preces iegades iespējām.

Ja radīsies kādas neskaidrības vai papildus jautājumi, mēs ar jums sazināsimies izmatojot jūsu norādītos sakaru kanālus.