Norēķinu veidi

Par Datori.lv iegādātajām precēm jūs varat norēķināties šādos veidos:

 • Daļēja priekšapmaksa, bankas pārskaitījums

  Ja prece jāpasūta no piegādātāja un tās sagādei nepieciešams laiks, piedāvājam sākotnēji veikt tikai daļēju samaksu (20%), bet pārējo samaksāt jau preces saņēmšanas brīdī ar pārskaitījumu vai kredītkarti. Pēc pasūtījuma veikšanas nosūtīsim jums rēķinu ar atzīmi par daļēju samaksu, bet brīdī, kad prece būs gatava saņemšanai, informēsim, ka varat veikt atlikušās summas apmaksu un preci saņemt.

 • Priekšapmaksa, bankas pārskaitījums

  Pēc pasūtījuma veikšanas nosūtīsim jums rēķinu ar izvēlētajām precēm uz jūsu e-pastu un pēc rēķina apmaksas jūs saņemsiet preci atbilstoši izvēlētajam piegādes veidam.

 • Pēcapmaksa, bankas pārskaitījums

  Preču piegāde ar pēcapmaksu iespējama tikai pastāvīgajiem klientiem un sadarbības partneriem, kam atvērta kredītlīnija. Pēc pasūtījuma izdarīšanas, saņemsit preci, bet apmaksāsit to atbilstoši pavadzīmē rakstītajam.

 • Ar kredītkarti

  Par Datori.lv iegādātajām precēm ir iespējams norēķināties ar VISA, VISA Electron, EC/MC un Maestro norēķinu kartēm. Norēķini ar kartēm iespējami tikai mūsu biroja telpās.

 • Izmantojot kādas līzinga kompānijas pakalpojumu

  Par iespējām iegādāties preces izmantojot līzingu, konsultējieties ar mūsu tirdzniecības darbiniekiem. Pasūtot preces uz līzinga nevar izvēlēties piegādi uz kādu no pakomātiem vai paku bodēm, jo saņemot preci, kas noformēta uz līzinga, jāparaksta kredīta dokumenti.

 • Datori.lv iegādāto preču apmaksa skaidrā naudā nav iespējama