Privātuma politika

Privātpersonas datu aizsardzības noteikumi

Šie privātpersonas datu aizsardzības noteikumi attiecas uz uzņēmuma MA-1 Datori mājas lapām. Ja Jūs nepiekrītat šiem privātpersonas datu aizsardzības noteikumiem, tad lūdzam šīs mājas lapas neapmeklēt!

Apmeklējot un izmantojot šo mājas lapu, Jūs piekrītat šiem privātpersonas datu aizsardzības noteikumiem.

Bezpersoniskā informācija

MA-1 Datori vāc statistikas datus par savas mājas lapas apmeklētājiem un lietotājiem. Šāda informācija nesatur personiskus datus par lietotāju un tiek vākta tikai statistikas nolūkos, kura palīdz veikt mājas lapu uzlabojumus.

Apmeklējuma statistikas veikšanai šī mājas lapa var izmantot arī tehnoloģiju, kas ļauj savākt arī zināma veida datus par izmantoto datoru (piemēram, lietotāja IP adrese, datora sistēmas versija, pārlūka tips, datu pārraides plūsma rādītāji un jebkāda norādoša mājas lapas adrese).

Personiska rakstura informācija

MA-1 Datori dod iespēju mājas lapas apmeklētājiem reģistrēties kā lietotājiem. Reģistrējoties kā lietotājam, jāievada personiski dati par sevi (piemēram, vārds, e-pasta adrese, tālrunis u.tml). MA-1 Datori izmanto šo informāciju, lai dotu iespēju lietotajam veikt pasūtījumus, izveidot un pārvaldīt savu darījumus un to vēsturi.

Visus ievadītos datus Jums ir tiesības un iespējas vēlāk izmainīt vai izdzēst bez papildus saskaņošanas.

MA-1 Datori var izmantot lietotāja personiskos datus, lai sazinātos ar konkrēto lietotāju, informētu lietotāju par darījumu virzību, papildus atlaidēm vai jaunām precēm un pakalpojumiem.

Pirms jebkura pasūtījuma un preču vai pakalpojumu piegādes MA-1 Datori ir tiesības pārbaudīt visu norādīto datu atbilstību realitātei un vajadzības gadījumā sazināties lai precizētu.

MA-1 Datori atseko datus par reģistrēto lietotāju apmeklējumiem un pakalpojumu izmantošanu.

Automātiskā lietotāja atpazīšana

Lai nodrošinātu automātisku lietotāja atpazīšanu mēs varam nosūtīt uz Jūsu datoru specifisku pieteikšanās informāciju (atcerēties paroli). Šis informācijas veids ir pazīstams ar nosaukumu cookie. un ir jāuzskata par standartu, kuru izmanto daudzas mājas lapas. Šie dati tiek saglabāti Jūsu datorā un tāpēc šī iespēja jāizmanto tikai personiskas lietošanas datorā vai tāda uzņēmuma datorā kurā tiek nodrošināta droša lietotāju atšķiršana.

Nekad neizmantojiet paroles atcerēšanos publiskos koplietošanas datoros.

Visas darbības, kuras tiks veiktas izmantojot norādīto lietotāja vārdu un paroli, tiks uzskatītas kā veiktas ar tiešu Jūsu ziņu.

Trešās puses

MA-1 Datori nenosūta personīga rakstura informāciju nevienai trešajai pusei bez Jūsu piekrišanas, ja vien to tieši nepieprasa likumdošana (piemēram, grāmatvedības dati).

Drošība

MA-1 Datori, kā datoru eksperti, ir pārliecināti ka jebkura personīga rakstura informācijas nosūtīšanai un savākšanai jābūt pēc iespējas drošākai. Tomēr realitātē jāņem vērā, ka vienmēr pastāv zināms risks un neviena tehnoloģiskā sistēma nav absolūti droša.

Grozījumi

Mēs varam mainīt šo privātpersonas datu aizsardzības politiku un mainīt, pārveidot vai izdzēst šo lapu saturu vai piekļūšanu šīm lapām jebkurā laikā, par to iepriekš paziņojot vai nepaziņojot.