Pakalpojumi

Par mums MA-1 Datori sniedz plaša spektra IT pakalpojumus privātpersonām, mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā uzkrātā pieredze nodrošina kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu.

2004.gadā iegūtais ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sertifikāts liecina par mūsu vēlmi vienmēr attīstīties un uzlabot klientu apkalpošanu.

Mūsu pieredze ļauj piedāvāt klientiem pārdomātus risinājumus, kas IT sfēras sasniegumus var pārvērst mūsu klientu konkurences priekšrocībās.

Datoru serviss

MA-1 Datori serviss piedāvā dažādus IT pakalpojumus, no ikdienišķa datoru remonta līdz uzņēmumu IT struktūras izstrādei, ieviešanai un uzturēšanai. Piedāvājam arī tīklu instalācijas darbus, tīklu administrēšanu un konsultācijas dažādas sarežģītības pakāpes ar IT saistītos jautājumos. Mūsdienās daudzi uzņēmumi un valsts iestādes izvēlas IT pakalpojumu pirkšanu, uzticot sava datoru parka izveidi un apkalpošanu specializētiem uzņēmumiem. Iespējams, arī jūs var interesēt šāda iespēja. vairāk »»»

Datoru ražošana

MA-1 Datori ir uzņēmums ar vienu no senākajām datoru ražošanas tradīcijām Latvijā. Ja jums nepieciešams jūsu vajadzībām atbilstošs galda dators, serveris vai portatīvais dators, mūsu ražošanas daļa var veikt tā projektēšanu un izgatavošanu pēc individuāla pasūtījuma. vairāk »»»

Datoru noma

Nereti uzņēmumi saskaras ar problēmu, ka uz neilgu laiku kāda konkrēta projekta realizācijai vai īslaicīgas papildus darba grupas izveidošanai ir nepieciešami datori, taču to iegāde nav ekonomiski pamatota. Tā kā datoru iegāde ir diezgan dārga darbība, kā arī pēc projekta realizācijas ir nepieciešams iegādātos datorus realizēt, visbiežāk datoru noma ir viens no ērtākajiem un ekonomiski pamatotākajiem risinājumiem. Datorus var nomāt gan semināru vai prezentāciju rīkošanai, kāda pasākuma speciālas darba grupas (piemēram preses centra) izveidei, gan īslaicīgai uzņēmuma jaudas palielināšanai. vairāk »»»

Pastāvīgie klienti

Par pastāvīgajiem Datori.lv (SIA MA-1 Datori) klientiem var kļūt pircēji, kuri ir reģistrējušies MA-1 Datori interneta veikalā un 6 mēnešu laikā veikuši vismaz 3 pirkumus. Pastāvīgajiem klientiem ir papildus priekšrocības. vairāk »»»

Sadarbības partneri

[MA-1 Datori sadarbības partneri ir uzņēmumi, kuri iegādājas no mums preces vai pakalpojumus tālākpārdošanai un kuriem ar MA-1 Datori ir noslēgts sadarbības līgums. vairāk »»»