Sadarbības partneri

Sadarbības partneri MA Datori sadarbības partneri ir uzņēmumi, kuri iegādājas no mums preces vai pakalpojumus tālākpārdošanai un kuriem ar MA Datori ir noslēgts sadarbības līgums.

Mūsu tirdzniecības pakalpojumu izmantošana partneriem nodrošina iespēju iegādāties apmēram trīs reizes lielāku preču sortimentu, nekā piedāvā Latvijas IT vairumtirdzniecības uzņēmumi (un līdz ar to arī parastie Latvijas IT mazumtirgotāji).

Izmantojot mūsu datoru ražošanas pakalpojumus, sadarbības partneri ietaupa laiku, kāds būtu nepieciešams komponenšu meklēšanai un pieejas kontrolei, datoru montāžai un testēšanai, saderības pārbaudei un dažādiem specializētiem testiem. Līdz ar to galvenais laiks ir veltāms tiešajam darbam ar klientu un viņa problēmu risināšanai.

Bez tam, sadarbības partneri saņem speciālas partneru cenas, vienkāršāku pasūtīšanas procedūru, speciālos piedāvājumus, tehniskās konsultācijas un, iespējams, arī preces uz pēcapmaksu.

Sadarbības partneriem var tikt atvērta kredītlīnija preču saņemšanai ar pēcapmaksu, taču katrā gadījumā mēs iepriekš izvērtēsim jūsu kredītspēju un kredītlimitu piešķirsim (vai nepiešķirsim) atbilstoši šim vērtējumam.

Papildus informāciju par sadarbības jautājumiem varat iegūt zvanot pa tālruņiem 6733 2683, 2955 0238 vai sūtot e-pastu uz veikals@datori.lv